Давайте знайомитися!

admin
Администратор
Повідомлень: 2
З нами з: 22 січня 2020, 19:15

Давайте знайомитися!

Повідомлення admin »

Доброго дня! Цей форум створений саме для спілкування батьків малюків з вродженими вадами серця, дорослих, що зітнулися з такою проблемою, чи вже давно пережили оперативне втручання. На форумі можна знайти підтримку інформаційну, психологічну. Давайте разом розповідати наші історії, задавати один одному запитання, ділитися нашими перемогами!
В розділі "Побажання щодо роботи форуму" залишайте інформацію яким би Ви хотіли бачити цей форум. Залучайтесь до нас, до тих, хто знає, що ВРОДЖЕНА ВАДА СЕРЦЯ - НЕ ВИРОК!

Наталія. Максим
Повідомлень: 1
З нами з: 28 січня 2020, 12:20

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення Наталія. Максим »

Доброго дня!
Мене звати Наталія
В нас особливий хлопчик Максим.
Вроджена вада серця. Аномалія Ебштейна,стеноз легеневої артерії,і ще купа назв,якіх я не пам,ятаю))
Максиму Зара 11 років. Він дуже серйозно займається музикою. Він переможець багатьох українських та зарубіжних конкурсів. Співає,грає на бандурі та піаніно.

Юлия
Повідомлень: 11
З нами з: 28 січня 2020, 05:48

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення Юлия »

А меня зовут Юля. Я мама самой лучшей в мире девочки Нади. Ей 12 лет. Нам сделали 2 операции. У нас был множественный ДМЖП. Сейчас все осталось позади. Мы растем, развиваемся))) Надя любит музыку, занимается вокалом, поет в ансамбле, пишет картины))) Жизнь прекрасна!

Eugenia
Повідомлень: 1
З нами з: 11 лютого 2020, 21:16

Re: Давайте знайомитися!

Повідомлення Eugenia »

Здравствуйте! Я Евгения, мама Ильи. Сейчас сынок в свои 1,5 года растёт и развивается, любит рисовать и во всю болтает, требует папу и отстаивает свои у права у старшего брата. 10 месяцев назад Илюше делали операцию на сердце, пластику аортального клапана. С замиранием сердца жду очередного узи-обследования и молюсь, чтобы следующая операция была как можно позже.

Відповісти